O firmie

Firma POLAM-ELTA istnieje od 1989 roku z siedzibą w Warszawie. Powstała po przekształceniu Oddziału Optoelektroniki Zakładów Wytwórczych Lamp Elektronowych im. Róży Luksemburg, z którego przejęła doświadczenie oraz technologie produkcji diod świecących.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem diod LED oraz producentem lampek kontrolnych LED. W swojej ofercie posiadamy ponad 200 typów diod świecących o średnicy od 4 do 20 mm oraz ponad 200 typów lampek kontrolnych o napięciu zasilania od 3 do 400 V.
Naszym priorytetem w produkcji jest uzyskanie jak najlepszych parametrów diod świecącyh, a nie uzyskanie jak najniższej ceny, ponieważ i tak trudno byłoby nam konkurować cenowo z produktami pochodzącymi z Azji Południowo-Wschodniej. Dlatego też często nasze diody bardzo znacząco przewyższają parametrami (szczególnie światłością) odpowiedniki diod pochodzących z krajów Azji. To samo dotyczy oczywiście lampek kontrolnych.
Niejednokrotnie zdarza się , że różnice w światłości dochodzą do 30 razy na korzyść naszej diody czy lampki kontrolnej. Potwierdzają to pomiary wykonywane przez nas.
Specjalizujemy się również w produkcji diod nietypowych, które ciężko znaleźć w ofertach konkurencyjnych firm ze Wschodu. Zamówienia nietypowe wykonujemy oczywiście w ramach możliwości produkcyjnych firmy. Diody jednobarwne wykonujemy we wszystkich możliwych kolorach świecenia, diody wielobarwne we wszystkich możliwych konfiguracjach kolorów świecenia.
Do produkcji używamy polskich i zagranicznych podzespołów wysokiej jakości.
Poszczególne wartości parametrów naszych diod uzyskujemy na podstawie pomiarów wykonywanych za pomocą specjalistycznych urządzeń. Podane w tabelach wartości światłości diod są wartościami minimalnymi gwarantowanymi przez nas i w rzeczywistości mogą odbiegać od nich tylko na korzyść.

NASZYM CELEM JEST ZAPEWNIENIE PEŁNEJ SATYSFAKCJI KLIENTA.

Podstawowe dokumenty firmy

Krajowy Rejestr Sądowy : Odpis aktualny z rejestru przedsiębiorców

Zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON

Numer Identyfikacji Podatkowej