Get Adobe Flash player

LK-D16 / H

Lampki hermetyczne dostępne są w dwóch wersjach:

1. Uszczelnienie tylko od czoła kontrolki przed dostępem kurzu, pyłu i wody. Pomiędzy kontrolką a płaską powierzchnią, do której jest przykręcana znajduje się gumowa uszczelka. Stopień ochrony od czoła kontrolki wynosi wtedy IP64. W tej wersji lampka kontrolna może być wykonana albo z przewodami zasilającymi albo z konektorami.

2. Uszczelnienie całkowite. Kontrolka może wtedy pracować w trybie ciągłym także pod wodą do głębokości 1 m. Stopień ochrony wynosi IP67. W tej wersji lampka kontrolna może być wykonana tylko z przewodami zasilającymi.

Średnica soczewki wynosi 16 mm.

Dostępne kolory świecenia :

- biały (W)

- czerwony (R)

- niebieski (B)

- pomarańczowy (O)

- zielony (G)

- żółty (Y)

oraz wszelkie możliwe konfiguracje kolorów w zestawieniach dwubarwnych i trójbarwnych (z wyjątkiem białego koloru), np.: RG, RY, RB, RGY, RGB itd… Możliwe napięcie zasilania od 3V do 24V – AC/DC, od 30V do 400V – AC oraz od 30V do 220V – DC. Lampki dwubarwne i trójbarwne dostepne są w wersji WA (wspólna anoda) i WK (wspólna katoda). Standardowa długość przewodów wynosi 30 cm, ale istnieje mozliwość wykonania lampek z przewodami o długości do 5 metrów.